Obsługą klientów na rynku odnawialnych źródeł energii zajmujemy się od ponad 5 lat. Przez ten czas doskonale poznaliśmy tą branżę i jej potrzeby, a doświadczenie, które zdobyliśmy możemy dziś wykorzystać w hurtowni OZE. 

Wiemy, czego potrzebujesz jako instalator. Oferta naszej hurtowni OZE skierowana jest do osób, które po pierwsze – podobnie jak my, nie idą na kompromisy w kwestii wyboru wysokiej jakości produktów, po drugie – cenią transparentną współpracę i po trzecie – ważna jest dla nich szybkość zamówienia. U nas dostawę masz w 24 godziny! Z pewnością Ty do takich osób należysz!

profesjonalne elementy instalacji fotowoltaicznej

To wszystko możemy zaoferować dzięki naszemu sprawnemu Centrum Logistycznemu, ponieważ towar jest tu dostępny cały czas – zarówno w pakietach, jak i jako pojedyncze elementy. Stany magazynowe hurtowni są aktualizowane na bieżąco, w związku z tym nie musisz martwić się o to, że czegoś zabraknie!

W zestawie masz nie tylko poszczególne komponenty – dodatkowo dostajesz też nasze pełne wsparcie techniczne i projektowe. Możemy pomóc w złożeniu wniosku o dotację lub w złożeniu wniosku do zakładu energetycznego. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie. Gdyby tego było mało – zapewniamy Ci personalizowany branding – przy pakowaniu przesyłki możemy użyć Twoich materiałów! Z pewnością Twoi Klienci to docenią.

Stawiamy na komponenty najlepszych marek – znajdziesz u nas m.in. panele marki Jinko Solar, falowniki Goodwee czy Huawei.

hurtownia fotowoltaiczna

Dlaczego Ultrano Hurtownia OZE?

▪ stała dostępność towaru i stany magazynowe w czasie rzeczywistym 

zapewniamy fotowoltaikę i pompy ciepła w kompleksowych pakietach przygotowanych do złożenia dla montera zgodnie z kartami produktowymi  

▪ oferujemy pomoc dedykowanego inżyniera ds. instalacji 

pomagamy w złożeniu wniosku o dotacje oraz w złożeniu wniosku do zakładu energetycznego

▪ personalizowany branding –  możemy użyć Twoich materiałów lub zamówić je za Ciebie

▪ dodatkowe rozwiązania (np. skrzynki przyłączeniowe) 

▪ usługa wizualizacji dla danego klienta

Jesteś zainteresowany i szukasz skutecznego partnera w obsłudze Twoich klientów? Skontaktuj się z nami! Chętnie przedstawimy Ci naszą ofertę.