Angular Developer

Poszukujemy programistę Angular, który zasili szeregi naszego zespołu.

Wymagania

– Umiejętność pracy pod presją czasu w warunkach zbliżonych do oblężenia Malborka.
– Wykazywanie się inicjatywą, pokazanie, że nie jesteś księciem, ani księżniczką programowania, słuchasz i rozmawiasz, dzielisz się wnioskami.
– Masz ambicję i zapał i wykazujesz się inicjatywą.
– Znajomość technologii front
– endowych TypeScript, HTML, SCSS
– Dobra znajomość Angular
– Doświadczenie w reaktywnym programowaniu rxjs, ngRx, redux
– Dobra znajomość REST i standardów API
– Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git

Opis stanowiska

– zbieranie i analiza wymagań
– rozwój i utrzymanie istniejących aplikacji
– integracja aplikacji internetowych za pomocą API
– udział w procesie testowania aplikacji
– bieżące raportowanie pracy

Mile widziane

– znajomość wzorców projektowych
– doświadczenie w pracy z użyciem framework’ów TS
– Umiejętność programowaniu Ionic
– doświadczenie w programowaniu normalizacji danych za pomocą biblioteki normalizr
– znajomość nowoczesnej technologii PWA
– umiejętność eksportowania zasobów z narzędzi typu Figma, Sketch

Oferujemy

– Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy (łącznie z krzesłem +10 przeciwko skoliozie)
– Wynagrodzenie adekwatne do skilla
– Pracę w młodym zespole w lajtowych warunkach
– Lodówkę i zmywarkę na brudne gary
– Uczestnictwo w projektach o skali porównywalnej do budowy gwiazdy śmierci
– Szybką możliwość awansu w zależności od zaangażowania
– Atmosferę jakiej nie znajdzie nigdzie indziej
– Praca w metodyce SCRUM
– Możliwość wpływu na życie firmy i kierunek jej rozwoju
– Uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu, aplikacji medycznych, sprzedażowych, portali, aplikacji mobilnych
– Praca przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
– Możliwość szybkiego rozwoju umiejętności
– Możliwość pracy częściowo zdalnie

Forma zatrudnienia

– Umowa o pracę
– FV czy braterstwo krwi – do uzgodnienia

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: