Graphic Designer

Poszukujemy grafika, który zasili szeregi naszego zespołu.

Wymagania

– Znajomość pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign.
– Wykazywanie się inicjatywą, pokazanie, że nie jesteś księciem, ani księżniczką, słuchasz i rozmawiasz, dzielisz się wnioskami.
– Zapał i ambicja.
– Punktualność.
– Co najmniej roczne doświadczenie w projektowaniu poparte portfolio.
– Odpowiedzialność za powierzone zadania, bardzo dobra organizacja pracy własnej, precyzja, cierpliwość i dbałość o szczegóły.
– Znajomość pakietu Office lub odpowiednika Google'owego
– Wysoka kultura osobista.

Opis stanowiska

– Praca w dziale graficznym jako część zespołu grafików.
– Projektowanie na podstawie briefu oraz ustaleń z Art Directorem.

Mile widziane

– Znajomość obsługi programu Figma
– Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji i literatury branżowej.

Oferujemy

– Wynagrodzenie adekwatne do skilla
– Pracę w młodym zespole w lajtowych warunkach
– Atmosferę, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej
– Uczestnictwo w ciekawych projektach z zakresu: aplikacji medycznych, sprzedażowych, portali, aplikacji mobilnych, brandingu, opakowań, druku, stron WWW i mediów interaktywnych
– Praca przy ciekawych projektach w najnowszych technologiach
– Możliwość szybkiego rozwoju umiejętności

Forma zatrudnienia

– Umowa o pracę lub FV

Widzimy, że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która nie jest już oficjalnie wpierana. W celu zapewnienia jak najlepszego odbioru naszej strony, zalecamy używanie najnowszych wersji poniższych przeglądarek: